YAZARLAR

Tüm Yazıları Tahir Saatçı

BENDEN DUYURMASI

22.01.2019 11:02

 

Yıllardır Etibank Aile Çay Bahçesinin işletmeciliğini yapan Suat ve Fatih Buldu kardeşler, bu kez Mustafakemalpaşa’lılara nefis et yemekleri, ızgara ve tatlı çeşitlerini sunmak için dört, dörtlük ilçemizin adına yakışır bir Restaurant açtılar.

Adına AÇİNA koyan Buldu kardeşler hizmet konusunda da bayağı iddialılar.

AÇİNA’da yemek yeme fırsatım olmadı ama, sağ olsun Belediye Başkanımız Sadi Kurtulan’ın ‘’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’’ olması nedeniyle vermiş olduğu kahvaltı’da, gördüğüm kadarıyla oldukça geniş ve her kesimin rahat edebileceği nezih bir mekan sunulmuş.

Kahvaltı, servis sunumu itibarıyla mükemmelin çok ama çok ötesinde. Ve bir de özel fırınlarında pişirdikleri sıcak mı sıcak iki yudumluk özel ekmekleri ise mekanın güzellik ortamına bir kez daha  güzellik  katmışlar.

Amacımız diyor Buldu kardeşler; ‘’Mustafakemalpaşa’lı hemşehrilerimiz bundan böyle ilçe dışında yemek yeme ihtiyacına duymayacaklarından eminiz ve bunda da iddialıyız.’’ Diyorlar.

Genel olarak Et, Tavuk ve Ev Yemeklerine öncelik verdik diyen AÇİNA’nın aşçısı Hüseyin Uçkun, ‘’Gerek Et Yemekleri ve gerekse tatlı çeşitlerimiz Mustafakemalpaşa’lılarımızın damak tadına ayrı bir tat katacak ‘’ diyor.

Bizde bir Mustafakemalpaşa’lı olarak, Mustafakemalpaşa’lı kardeşlerimizin açmış oldukları bu nezih ortama katkıda bulunabilmemiz için haftada hiç olmazsa bir kez ziyaret edelim, etmeliyiz de.

Sakın ola ki, Kabak Tatlısı veya Künefe yemeye kalkışmayın, çünkü bu tatlılardan yiyenlerde alışkanlık, bağımlılık yapıyormuş, benden dostça bir abi tavsiyesi.

Haberler

Gündem

Başkan Mehmet Kanar Göreve Başladı

Gündem

Ateş Savaşçıları Sezona Hazırlanıyor

Dünya

Kızılay İlçe Basınıyla Buluştu

Gündem

Borsa'dan Marmarabirlik Ziyareti

Gündem

Madeni Eşya Odasından Fuar Çıkarması

Gündem

İbrahim Özmen İcra Komitesi Başkanı Seçildi

Gündem

Bilim ve Sanat Merkezi Türkiye'nin En Büyük Piyano Maratonu'na Katıldı

Gündem

Cumhur İttifakı Zaferi Kutladı

Gündem

Mustafakemalpaşa'ya Değer Katanlara Vefa Ödülü

Gündem

Nefes Kesen Seçim Yarışını Mehmet Kanar Kazandı

Gündem

“ALTYAPI ÖNCELİĞİMİZ OLACAK”

Gündem

Mustafakemalpaşa'ya Hizmet Yağmuru Devam Edecek