Gündem

Gündem Haberleri

Psikolojik Danışmanlık Merkezi Hizmete Girdi

12.05.2018 11:48
Psikolojik Danışmanlık Merkezi Hizmete Girdi

 

 

Okuduğu Psikoloji bölümünü 3 yılda birincilikle bitiren, 25 yıllık öğretmen Ali İhsan Kangal’ın kızı Emine Rümeysa Kangal, ilçeye bir psikolojik Danışmanlık merkezi açtı. Açılan merkezde IQ testinden bireysel seanslara kadar bir çok alanda hizmet veriliyor.

 

Hamzabey Mahallesi Bursa caddesi Öğretmenevi karşısındaki Varyeter Apartmanı A Blok’ta açtığı ERK Psikolojik Danışmanlık merkezinde, Çocuk, Ergen ve Yetişkin Danışmanlık hizmetleri veren Rümeysa Kangal, yaptığı açıklamada “2 ila 12 yaş arası çocuklara Oyun Terapisi uygulamaktayız. 6 ila 16 yaş arasına da Wisc-R Zeka Testi (IQ Testi) yapabiliyoruz.  Bireysel seans alabileceğiniz bazı durumlar; -  Anksiyete (kaygı) Bozuklukları, Takıntılar, Stres, Fobiler (hayvanlara, cisimlere ya da olaylara karşı olabilir), Öfke Kontrol Sorunları, Ağır Yaşam Olaylarından Kaynaklı Travmalar, Sosyal İlişki Sorunları, Aile İçi İletişim Sorunları, Yas, Boşanma, Kültürel Değişimler, Nedeni Belli Olmayan Fiziksel Rahatsızlıklar ve Duygusal Çöküntüler gibi birçok alanda vatandaşlarımıza yardımcı oluyoruz.  

Çocuklar ve ergenler için seans alabileceğiniz durumlar; Boşanma, Ayrılık Durumlarında Oluşan Sorunlar, İstismar, Yas, Dikkat Eksikliği, Dürtüsellik, Öfke Kontrol Sorunu, Anksiyete (kaygı), Özgüven Sorunları, Sosyal Beceri Problemleri, Kardeş Kıskançlığı, Sınır Koyma Problemi, Takıntılı Davranışlar, Nedeni Belirlenemeyen Fiziksel Sorunlar,  Öğrenme Güçlüğü konularında da çocuklarımıza yardımcı olmaya çalışıyoruz” dedi.

 

Bunları da Beğenebilirsiniz


Gündem Haberleri

Kışın Gözdesi Suuçtu Şelalesi

​​​​​​​Liseler Arası Atatürk Koşusu Tamamlandı

Mustafa Masatlı Ardahan'a Uğurlandı

TEMA'cı Dede'ye Büyük Vefa

Hırsızları Değiştirdikleri Plaka Ele Verdi

Uyuşturucu Ticaretine Bir Darbe Daha