Gündem

Gündem Haberleri

Madeni Eşyacılar Automecanica Fuarına Katıldı

13.04.2018 09:50

 

Madeni Eşya Sanatkârları Odası üyeleri, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Automechanika İstanbul 2018 Uluslararası Otomotiv Üretim, Dağıtım ve Tamir Fuarını ziyaret etti.

İlçenin Madeni Eşya Sanatkârları Odası üyeleri, 05–08 Nisan 2018 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Automechanika İstanbul 2018 Uluslararası Otomotiv Üretim, Dağıtım ve Tamir Fuarını ziyaret etti. Fuar ile ilgili bilgiler veren Mustafakemelpasa Madeni Eşya Sanatkârları Odası Başkanı Önder Aydın , üyelerin fuarlara büyük ilgi gösterdiklerini belirterek, bu tür fuarların önemine dikkat çekti.

FAYDALI OLACAĞINA İNANDIK

Aydın; “Yedek parça ve sistemler, tamir ve bakım ekipmanları, aksesuarlar ve tunıng, servisler ve araç yıkama ve yönetim sistemlerini içeren fuarı ziyaret ettik. Üyelerimiz bu tanıtım günlerinde yeni teknolojileri de tanımış oluyor. Üyelerimizin mesleki gelişimini sağlamak amacıyla ihtiyaçlar doğrultusunda düzenlenen bu fuarların faydalı olacağına inandık. Üyelerimize yararlı olması noktasındaki çalışmalarımız ve faaliyetlerimiz odamız bünyesinde gerçekleştirilmeye devam edecektir” dedi.

“ÜYELERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Fuar etkinliklerinin devam edeceğini belirten Aydın ; “Üyelerimizin mesleki gelişimini sağlamak amacıyla ihtiyaçlar doğrultusunda düzenlenen bu fuarların faydalı olacağına inandık. Üyelerimize yararlı olması noktasındaki çalışmalarımız ve faaliyetlerimiz odamız bünyesinde fuar etkinliklerinin devam edecek. Geziye katılan üyelerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz


Gündem Haberleri

İtfaiyeden Temel Yangın Eğitim

İnsan Hakları ve Demokrasi Haftası Kutlandı

Başkan Kurtulan'a EVSAD ziyareti

Akkoyunlu'dan Gazetemize Ziyaret

Paşa 3 Attı, Liderliği Kaptı

Efe'den Başarılı Öğrencilere Tebrik