Gündem

Gündem Haberleri

'DOĞRU KARAR MEHMET KANAR'

19.03.2019 09:59
'DOĞRU KARAR MEHMET KANAR'

 

Cumhur İttifakı AK Parti Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı Mehmet Kanar’ın İlçe merkezinde başlayan programına katılım yoğun ilgi oldu. Gecenin ilerleyen saatlerine rağmen katılımlar artarak sürdü. Her ziyaret noktasında yoğun ilgiyle karşılanan Cumhur İttifakı AK Parti Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı Mehmet Kanar'a gösterilen ilgiden dolayı gövde gösterisine dönüştü.

'MUSTAFAKEMALPAŞA'NIN MEHMEDİ VAR'

Mustafakemalpaşa'nın AK Parti hükümetleri ve belediyeleri döneminde yüz milyonlarla ifade edilebilecek yatırımlarla buluştuğunu açıklayan Mehmet Kanar, daha yapacakları çok işlerinin olduğunu söyledi.  Konuşması sık sık 'Doğru Karar Mehmet Kanar' ve 'Mustafakemalpaşa'nın Mehmedi var' sloganları ile kesilen Kanar, 'Mustafakemalpaşa'da önemli yatırımlarla sağlam temeller attık. Şimdi Mustafakemalpaşa'yı geleceğe taşıyacak vizyon projelerimizde. Mustafakemalpaşa'yı çok güzel günler bekliyor. Çünkü biz Mustafakemalpaşa sevdalısıyız, millet sevdalısıyız.' dedi.

BAŞKA, BAMBAŞKA BİR MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa'nın yeni dönemde sadece Bursa'da değil Türkiye'de çok konuşulacağını belirten Kanar, 'Her anlamda marka bir şehir geliyor. Potansiyelimizin farkındayız, Türkiye'de fark edecek. Tarım, turizm, doğa, lezzet, tarım sanayi ve yeşil,çevreci teknolojik sanayi yatırımları, istihdam, ulaşım projelerimizle Mustafakemalpaşa büyük bir sıçrama yapacak' şeklinde konuştu.  AK Parti Milletvekili Mustafa Esgin, AK İlçe Başkanı Murat Halaçoğlu ve MHP  İlçe Başkanı Nebih Algan'ın eşlik ettiği program yoğun ilgi nedeniyle geç saatlerde sona erdi.

Bunları da Beğenebilirsiniz


Gündem Haberleri

Yöresel Ürünlere Muhteşem Festival

Siyasi İlçe Başkanlarından Askerlik Şubesine Dilekçe

Muhtarlar Günü İlçede Törenle Kutlandı

Belediye Meclisinden Mehmetçiğe Tam Destek

Miniklerden Barınağa Ziyaret

Eğitimci Yazar Sıtkı Aslanhan Konferans Verdi