Gündem

Gündem Haberleri

Bursa Emniyet Müdürü Ak'tan Başkan Kurtulan'a ziyaret

09.03.2018 09:12

Bursa Emniyet Müdürü Osman Ak, Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan'a iade-i ziyarette bulundu. Emniyet Müdürü Ümit Güner'inde hazır bulunduğu ziyarette Bursa Emniyet Müdürü Osman Ak'ı makamında ağırlayan Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, yapılan çalışmalar ve projeler hakkında bilgiler verdi.

'Polisimizle birlikteyiz'

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Sadi Kurtulan; " Emniyet Müdürümüzün Bursa'da göreve geldiği ilk günden beri huzur ve asayiş noktasında yaptığı özverili çalışmaları bizlerde takdirle izliyoruz. Emniyet Teşkilatımızın Mustafakemalpaşa'daki hizmetlerini de memnuniyetle karşılıyoruz. Devletimizin bu güzide kurumunun, vatandaşımızın can ve mal güvenliği konusunda ortaya koyduğu fedakarca çalışmaların artarak devam edeceğine inanıyorum. Belediye olarak, halkımıza ulaşacak hizmetlerde her zaman polisimizle birlikte olamaya devam edeceğiz. Sayın Osman Ak nezdinde tüm Emniyet Müdürlüğü görevlilerine çalışmalarında üstün başarılar diliyorum" dedi.

'Hedefimiz huzurlu şehir'

Bursa Emniyet Müdürü Osman Ak ise konuşmasında; " Belediye Başkanımıza iade-i ziyaret fırsatını bulduğumuz için memnunuz. Kendisinden hem Mustafakemalpaşa'nın güzelliklerini öğrendik hem de güvenlik anlamındaki sorunlarını değerlendirdik. Emniyet birimleri olarak şehrimizin her yanında olması gerekeni yapmak için çalışıyoruz. Mustafakemalpaşa'nın da bir kısım sorunları olduğunu biliyoruz. Bununla ilgili gereken tedbirleri geliştiriyoruz. Hep birlikte daha huzurlu ve daha güvenli bir Mustafakemalpaşa için çalışacağız " dedi.

Belediye Başkanı Sadi Kurtulan ziyaretin ardından Bursa Emniyet Müdürü Osman Ak'a tablo hediye etti.

Bunları da Beğenebilirsiniz


Gündem Haberleri

İtfaiyeden Temel Yangın Eğitim

İnsan Hakları ve Demokrasi Haftası Kutlandı

Başkan Kurtulan'a EVSAD ziyareti

Akkoyunlu'dan Gazetemize Ziyaret

Paşa 3 Attı, Liderliği Kaptı

Efe'den Başarılı Öğrencilere Tebrik