Gündem

Gündem Haberleri

Borsa’dan Marmarabirlik Ziyareti

12.04.2019 10:46

 

Mustafakemalpaşa Ticaret Borsası Başkanı Sadettin Akkoyunlu ve Yönetim Kurulu,  Marmarabirlik’i ziyaret ederek  Yönetim Kurulu Başkanı Hidamet Asa'yı makamında ziyaret etti.

İlçe Ticaret Odası yönetimi, Türkiye’nin önemli markalarından biri haline gelen Marmarabirlik tesislerine giderek, Yönetim Kurulu Başkanı Hidamet Asa ile makamında bir araya geldi 

Geçtiğimiz gün yapılan ziyarette, İlçede Zeytin üretimi yapan üreticilerin ürünlerini pazarlama konuları masaya yatırıldı. Görüşme hakkında kısa bilgiler veren İlçe Ticaret Borsası Başkanı Sadettin Akkoyunlu, yaptığı açıklamada "Sektöründe ülkemizin lokomotifi ve markası haline gelen Marmarabirlik Zeytin Kooperatifine ziyarette bulunduk. Yönetim Kurulu Başkanı Hidamet Asa'yı makamında ziyaret ederek, ilçemizdeki zeytin üretimi yapan üreticilerimizin karşılaştıkları zorluklar ve pazarlama stratejileri konularında bilgi aldık. İlçemizde zeytin yetiştiriciliğinin yaygınlaştırılması, bölge ekonomisine katılması ve gerekli adımların atılması konusunda bilgi alışverişinde bulunduk. Faydalı bir görüşme oldu. Edindiğimiz bilgileri üreticilerimizle paylaşıp zeytin üretiminde önemli bir ilçe haline gelmeyi amaçlıyoruz” dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz


Gündem Haberleri

Işıklı Şehir Yazısına Büyük İlgi

TEMA Vakfı Doğa Eğitimi Kampı Sona Erdi

Karaorman ve Kömürcükadı Meralarına Kavuştu

Burak Gencer Dünya Kupası Seçmelerine Gidiyor

Başkan Kanar'dan Paşalar Kazısına Tam Destek

Cezaevi 62 Yıl Sonra Kapatıldı