-12° Sisli

Baş ve Atay’a yeni görev

Genel - 12 Ocak 2021 09:45 A A

 

 

Bursa Orman Bölge Müdürlüğü’nde 2021 yılıyla birlikte iki kritik atama yaşandı.

Mustafakemalpaşa’da 6 yıl hizmet veren Fatih Baş Makina İkmal Şube Müdürü, aslen Mustafakemalpaşalı olan Nejdet Atay ise Odun Dışı Orman Ürünleri ve Hizmetleri Şube Müdürü olarak görevlendirdi.

Mustafakemalpaşa Orman İşletme Müdürlüğü’nde 2011-2017 yılları arasında Turfal İşletme Şefi olarak hizmet veren Fatih Baş, Bursa Orman Bölge Müdürlüğü Makina İkmal Şube Müdürlüğü’ne getirildi.

Bursa Orman Bölge Müdürlüğü Makina İkmal Şube Müdürlüğü’ne atanan Fatih Baş, görevine başladı.

Fatih Baş, 1997 yılı Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Bartın Orman Fakültesi’nden mezun oldu.

1997 yılında Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü Dirgine Orman İşletme Müdürlüğü’nde mühendis olarak mesleğe başlayan Baş, 2000-2011 yılları arasında Bursa Orman Bölge Müdürlüğü Orhaneli ve İnegöl Orman İşletmesi’nde vazife aldı.

2011-2017 yılları arasında Mustafakemalpaşa Orman İşletme Müdürlüğü Turfal İşletme Şefi olarak görev yapan Fatih Baş, 2017-2020 yılları arasında ise Bursa Büyükşehir Belediyesi BUSKİ Genel Müdürlüğü bünyesinde çalıştı.

2020 yılında Balıkesir Orman Bölge Müdürlüğü Bandırma İşletme Müdür Yardımcısı olan ve aynı yıl İç Anadolu Ormancılık Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü görevini yürüten Fatih Baş, 11 Ocak 2021 tarihi itibariyle Bursa Orman Bölge Müdürlüğü Makine İkmal Şube Müdürü olarak göreve başladı.

Atay’a ODÜH’te görev

Aslen Mustafakemalpaşalı olan Nejdet Atay’da Bursa Odun Dışı Orman Ürünleri ve Hizmetleri Şube Müdürü (ODÜH) olarak görevlendirildi.

Nejdet Atay, 1977 tarihinde Mustafakemalpaşa’da doğdu.

2000 yılında İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Orman Mühendisliği bölümünden mezun olan Atay, 2001 yılında askerlik hizmetini yerine getirdikten sonra 2004 yılında Araç Orman İşletme Müdürlüğü’nde Karkalmaz İşletme Şefi olarak göreve başladı.

Atay, 2007-2008 yıllarında Balıkesir Orman Bölge Müdürlüğü Alaçam Orman İşletme Müdürlüğü’nde Değirmeneğrek Orman İşletme Şefliği, 2008-2011 yıllarında Balıkesir Orman İşletme Müdürlüğü’nde Çataldağ İşletme Şefliği, 2011-2015 yılları arasında ise Bursa Orman İşletme Müdürlüğü İşletme Şefliği görevlerinde bulundu.

2015-2020 yılları arası Bursa Büyükşehir Belediyesi BUSKİ Genel Müdürlüğü’nde hizmet veren Nejdet Atay, 2020 yılında Balıkesir Orman Bölge Müdürlüğü Alaçam İşletme Müdür Yardımcılığı ve aynı yıl Kavak ve Hızlı Gelişen Orman Ağaçları Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü yaptı.

Atay, yeni yılla birlikte Bursa Orman Bölge Müdürlüğü Odun Dışı Orman Ürünleri ve Hizmetleri Şube Müdürü olarak göreve başladı.

 

Bu haber 1190 kez okundu.
Muradiye Sarnıç Tesisleri
Genel - 09:45 A A
BENZER HABERLER

MUSTAFAKEMALPAŞA HAVA DURUMU

18 Ocak 2021 PAZARTESİ
-12°
 • SAL -3.0°
 • ÇAR -0.6°
 • PER 3.0°

YAZARLARIMIZ

 • ALAY ETMEK

    Müslüman Müslüman’ın kardeşidir. Ona haksızlık etmez. Onun malına ve ırzına tecavüz etmez. Onu aldatmaz, onunla alay etmez. Onu kıracak söz ve davranışlardan uzak durur. Kendisine yapılmasını istemediği bir işi ona da yapmaz. Onu sever, malını, şerefini ve namusunu korur. Müslüman kardeşi ile alay etmek, onu incitecek söz söylemek ve kötü ad takmak büyük günahlardandır. […]
 • ESNAFIM BİÇİM BİÇİM

  Çoook büyük sorumluluk gerektirir esnaflık. Eğer sorumluluklar bilinmezse, halk seni sorumlu tutar. Artık iki kişi olman gerekir. Kendin ve dükkanın. Özgürlük denen kavram sizin için artık yok hükmündedir. Müşterine karşı takındığın tavırdır bazen insanı esnaf yapan. “bozuk yoksa sonra verirsin” ya da” zeytinim kötü abi sana gelmez” gibi şeyleri belirtmektir. Bak şimdi “bozuk yoksa kalsın” […]
 • BİTKİ ÇAYLARINI KULLANIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN NOKTALAR

    Bitkiler yüzyıllardır beslenme, sağlığı koruma ve çeşitli hastalıkları tedavi etme başta olmak üzere farklı amaçlarla insanlar tarafından kullanılagelmiştir. Günümüzde bitkisel çayların birçoğu hoş lezzetleri için (elma, böğürtlen çayı vb.) tüketilmekte ve bir kısım bitkisel çay ise sağlığı koruyucu olarak (antioksidan etkisiyle yeşil çay gibi) ya da günlük rahatsızlıklar diye adlandırdığımız soğuk algınlığı, yorgunluk, hazımsızlık, […]
 • Bir Makale Yüzünden Başıma Gelenler

      Hâfızamı zorluyorum lise yıllarımdaki Türkçe-Edebiyat öğretmenlerimi hatırlamak için. Hasan Süloğlu vardı mesela. Kısaya yakın bir boy, göçmen edâsı bir Türkçe ile konuşur dururdu. Tek maaşlı geçim derdinde sıradan biriydi.   Sonraları bir diğeri Mehmet Akıncı idi. Siyah, kıvırcık saçlı, çok kötü bir Türkçe’yle konuşan biriydi. Bize boyuna garip kaçakçı hikâyeleri okurdu. Hatırladığım kitaplardan […]
 • Meryem Durmus
  Beslenme Uzmanı ve Diyetisyen
  4 MAKALE YAZDI

  “Ramazanda Beslenmede Dikkat Edilecek Noktalar”

  Hoş Geldin RAMAZAN Meryem Durmuş 11 ayın sultanı Ramazan geldi.  Ramazan ayının ilk günlerindeyiz ve bu dönemde beslenmemize daha özen göstermeliyiz. Ramazanda asıl amacın beden ve ruhu terbiye etmek , nefsimize sahip çıkmak olduğunu hatırlamalıyız. Bunu başarabildiğimiz takdirde iftarda zaten aşırıya kaçmadan bedenin ihtiyacı kadar besin tüketip sahura uygun beslenmeyi sağlamış oluruz. Ramazanla birlikte karbonhidrat […]
 • Toplum Olarak Yapıcı Eleştiriden Ne Anlıyoruz?

  İnsan varoluşu gereği ve toplum içerisinde yaşamını sürdürmesi dolayısıyla günlük hayatında takdir görme, sevgi hissetme ve onaylanma ihtiyaçları olan bir canlıdır. Bu istekler ölçülü talep edildiğinde ve karşılandığında gayet tabii ve normaldir. Fakat etrafımızdaki insanların bizim hakkımızda ne düşündüğünü haddinden fazla önemsemek, gereğinden fazla beğenilme ve onaylanma arzusu duymaya takıntılı bir hal içerisine girmek bizi […]

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

 • 01
  İlçede Hurda Araçlar Toplanıyor
  Mustafakemalpaşa Madeni Eşya Esnaf Odası Başkanı Önder Aydın, federasyon tarafından alınan hurda araçların toplatılması kararıyla ilgili basın açıklaması yaptı.
 • 02
  İl Kadın Kolları Yönetimi Belli Oldu
  Bursa İl Kadın Kolları Başkanı Emel Gözükara Durmaz, yeni yönetim kurulu üyelerinin belirlenmesi çalışmalarını sonuçlandırdıklarını söyledi.
 • 03
  Belediye Personeline Sigara Bırakma Eğitimi
  Mustafakemalpaşa Belediyesi çalışanlarına, Dr. Emine Melis Çinçe tarafından Sigarayı Bırakma ve Kanser hakkında eğitim verildi.
 • 04
  TOKİ Kuraları Bu Ay Çekilecek
  Yurt genelinde yapımı planlanan 100 Bin sosyal konut için kuralar bu ay içerisinde çekilecek. 694 adet konutun İlçeye yapılacağı TOKİ Konutları için başvuranların heyecanlı bekleyişi bu ay bitecek. TOKİ yetkililerinden alınan bilgiye göre, yatay mimari anlayışıyla İstanbul başta olmak üzere 81 ilde 2+1 ve 3+1 planında yapılacak olan 100 bin sosyal konut için 16 Aralık […]
 • 05
  Atkı ve Bereler Hazır Olsun
  Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğünün verilerine göre Kar yağışı Marmara Bölgesinde Bursa ve ilçelerinde etkili olacak.