Yazar Mavisel Yener’in İmza Günü

Ana Sayfa » Güncel » Yazar Mavisel Yener’in İmza Günü
Paylaş
Tarih : 20 Kasım 2017 - 7:05

 

Türk edebiyatının ünlü yazarlarından biri olan Mavisel Yener düzenlenen imza günü dolayısıyla Mustafakemalpaşa İlköğretim Okulunu ziyaret etti. Öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan yazar neşeli ve esprili sohbetiyle öğrencilerin gönlünde bir kez daha taht kurdu. Eserlerini öğrenciler için imzalayan Yener tüm gününü öğrencilerle geçirdi.

Mavisel Yener renkli kişiliği, güler yüzü ve içtenliğiyle öğrencilerle kaynaştı. Sevdikleri kitapların yazarını karşısında gören öğrencilerin heyecanı Yener ile olmanın ardından yerini hayranlığa bıraktı.

Yazar Mavisel Yener’in Mustafakemalpaşa İlköğretim Okulundaki imza gününe ilçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe, programa katkı sağlayan İklim kırtasiye sahibi Murat Bulut, Okul Müdürü Yusuf Küsmüş, öğretmenler ve öğrencilerin katıldığı program okulda söyleşi ile başladı.

Okulun kütüphanesinde çocuklarla sohbet eden ve öğrencilerin sorularını cevaplayan Yener ardından kitaplarını imzaladı. Öğrenciler beğendikleri, okurken hayal dünyalarında canlandırdıkları hikayelerin ete kemiğe bürünmüş yazarını görmekten dolayı çok mutluydular.

Öğrencilerin edebiyata olan ilgisi ve sevgisi karşısında hayretini ve memnuniyetini gizleyemeyen Mavisel Yener, öğrenci topluluğuyla birlikte olmaktan dolayı keyif aldığını ifade etti.

Yener’le sohbet etmeye ve atölye çalışmasına doyamayan öğrenciler ünlü yazarla geçirdikleri günü tekrar görüşmek dileğiyle sonlandırdılar.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hayvan Hırsızları Yakalandı
Hayvan Hırsızları Yakalandı

Karacabey’den çaldıkları hayvanları, Mustafakemalpaşa’da satan hırsızlar yakalandı. Edinilen bilgiye göre, Karacabey’in Hotanlı Mahallesi’nde

MUSTAFAKEMALPAŞA MAĞARALARI PROJESİ
MUSTAFAKEMALPAŞA MAĞARALARI PROJESİ

  Türkiye’de ilk kez bir ilçe genelinde alan taraması yaparak gerçekleştirilen çalışmada rekor sayıda mağaraya ulaşıldı.  Haziran

“Yok Olmasın Geleceğimiz”
“Yok Olmasın Geleceğimiz”

Her Türlü Bağımlılığa Karşı “Yok Olmasın Geleceğimiz” isimli sosyal sorumluluk projesi kapsamında Bursa Bilim Teknoloji Merkezi gezisi

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz