THK Eski Şube Başkanı Kaykı’ya Plaket Verildi

Ana Sayfa » Güncel » THK Eski Şube Başkanı Kaykı’ya Plaket Verildi
Paylaş
Tarih : 08 Aralık 2017 - 6:56

THK M.K.Paşa Şube Başkanı Polat TİRYAKİOĞLU, THK Genel Başkanı Kürşat  ATILGAN tarafından gönderilen plaketi, şube yönetim kurulu toplantısında 55 yıldır hizmette bulunan eski şube başkanı Nevzat KAYKI’ya  takdim etti.

 Polat TİRYAKİOĞLU konuşmasında şunları dile getirdi. “ 55 yıldır memuriyet ve başkanlık görevlerini yürüten sayın abim Nevzat KAYKI ‘ya bu plaketi vermek beni duygulandırdı. Kendisine yönetim kurulu üyelerim başta olmak üzere bütün üyelerim adına teşekkür ediyorum. Kurumdaki bayrağı ondan aldık ve bizden sonrakilere vermek üzere alnımız akıyla yönetim kurulum ile beraber THK da ki çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. “ dedi.

Eski başkan  Nevzat KAYKI ; “ Beni onurlandırdığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Bu plaketi evimin bir köşesinde ömrümün sonuna kadar itina ile saklayacağım.” Dedi.

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Kanar “Ak Parti Daha Ne Yapsın”
Kanar “Ak Parti Daha Ne Yapsın”

* Halkın güvendiği adam olarak hizmet etmeye devam Mustafakemalpaşa Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Kanar ve Yönetim kurulu Üyesi Başkan Yardımcısı

İyi Parti İlçe Teşkilatı Tanıtımı Toplantısını Yaptı
İyi Parti İlçe Teşkilatı Tanıtımı Toplantısını Yaptı

                     Mustafakemalpaşa İyi Parti ilçe teşkilatı tanıtımı Cumartesi günü saat 13:00 de Mustafakemalpaşa Belediye

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Bursa’ya geliyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Bursa’ya geliyor

Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Kanar “Mustafakemalpaşa İlçe Yönetimi ve üyelerimizin katılımı ile AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz