Serda Tandoğan Kuru CHP İlçe Başkanlığına Aday

Ana Sayfa » Güncel » Serda Tandoğan Kuru CHP İlçe Başkanlığına Aday
Paylaş
Tarih : 20 Kasım 2017 - 7:11

Serda Tandoğan Kuru CHP’den İlçe Başkanlığına adaylık açıklamasını yaptı. Geçtiğimiz Cumartesi günü saat 14:00 de Saklı Bahçe kültür Evinde adaylık açıklamasını yaptı.

Adaylık açıklamasına CHP İl Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Özdemir, Orhan Aslan, CHP Yıldırım İlçe Başkan Adayı Mehmet Şahin, CHP Osmangazi İlçe Başkanı İsmat Karaca, Eski Artvin Vakfı başkanı Güngör Sevim, CHP Nilüfer İlçe Başkanı Mehmet Turan Tansal, Nilüfer belediye Başkan Yardımcısı Adil Kayaoğlu ilçe delegeleri ve çok sayıda davetliler katıldı.

Ana muhalefet partisi CHP’de delege seçimlerinin bitmesinin ardından bu hafta sonu ilçe kongrelerine geçiliyor.

Serda Tandoğan Kuru Adaylık açıklamasında yaptığı açıklamada “Değişim ve gelişim sloganıyla genç arkadaşlar ile yola çıkıp kimsenin adamı olmadan ilçemizin layık olduğu yere gelmesi için her türlü mücadeleye hazırız.İlçemizde Cumhuriyet Halk Partisi’nin aldığı oy oranına göre çok az sayıda üye olmasının Partimizin durumunu ortaya koymaktadır.İlk icraatımız olarak güçlü,gençleşen,dinamik,katkı sağlayabilecek ilçe teşkilatı oluşturmaktır.Geleceğimiz için biz değişime hazırız.Bu mücadelemizde desteklerinizi bekliyoruz “ dedi.

Kongrelerin startı 26 Kasım 2017 tarihinde Gürsu ile başlayacak. Gürsu’nun ardından gerçekleşecek ilçelerin kongre tarihleri şöyle: 01 Aralık 2017 Büyükorhan, 02 Aralık 2017 Mudanya, 03 Aralık 2017 Yıldırım, Gemlik ve İnegöl 05 Aralık 2017 Orhaneli ve Yenişehir, 07 Aralık 2017 Mustafakemalpaşa, 08 Aralık 2017 Keles, 09 Aralık 2017 Karacabey, 10 Aralık 2017 Osmangazi, 16 Aralık 2017 Kestel ve 17 Aralık 2017 tarihinde Nilüfer, Harmancık ve Orhangazi kongreleri ile ilçe kongreleri sona erecek. İlçe kongrelerinin sona ermesinin ardından il kongresinin gerçekleşmesi bekleniyor.

Osmangazi’nin 176, Nilüfer’in 120, Yıldırım’ın 99 Mustafakemalpaşa’nın 36 delegesi bulunuyor. Bu dört ilçeden seçilecek başkanların il kongresinde ortak hareket etmesi bekleniyor.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hayvan Hırsızları Yakalandı
Hayvan Hırsızları Yakalandı

Karacabey’den çaldıkları hayvanları, Mustafakemalpaşa’da satan hırsızlar yakalandı. Edinilen bilgiye göre, Karacabey’in Hotanlı Mahallesi’nde

MUSTAFAKEMALPAŞA MAĞARALARI PROJESİ
MUSTAFAKEMALPAŞA MAĞARALARI PROJESİ

  Türkiye’de ilk kez bir ilçe genelinde alan taraması yaparak gerçekleştirilen çalışmada rekor sayıda mağaraya ulaşıldı.  Haziran

“Yok Olmasın Geleceğimiz”
“Yok Olmasın Geleceğimiz”

Her Türlü Bağımlılığa Karşı “Yok Olmasın Geleceğimiz” isimli sosyal sorumluluk projesi kapsamında Bursa Bilim Teknoloji Merkezi gezisi

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz