Madeni Eşya ve Küçük Sanayiden Aşure ve Lokma ikramı

Ana Sayfa » Güncel » Madeni Eşya ve Küçük Sanayiden Aşure ve Lokma ikramı
Paylaş
Tarih : 12 Ekim 2017 - 5:55

Mustafakemalpaşa Madeni Eşya tarafından Perşembe günü saat 12:00 de Muharrem ayında binlerce vatandaşa Aşure ve Lokma ikramında bulunuldu.

Büyük ilgi gören etkinlikte, Adnan Menderes Meydanı’nda kurulan stantlarda bin civarında kişiye aşure ve lokma dağıtıldı.

Kurtulan yaptığı konuşmada “ Aşure, bolluk ve bereketin simgesidir. Milletimizin asırlardır sürdürdüğü bu geleneği halkımızla bu yılda paylaşıyoruz. Muharrem ayı ve Aşure Günü’nün; birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızın daha da pekişmesidir.” dedi.

Mustafakemalpaşa Madeni Eşya Odası Başkanı Önder Aydın ve yönetim kurulunun yaptığı etkinliğe Belediye Başkanı Sadi Kurtulan da katılarak, aşure servisini birlikte yaptılar. Vatandaşların Muharrem Ayı’nı kutladılar. 

Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Şeref Erdoğan ve yönetiminin yaptığı ikram Cuma günü Sanayi Camiinde Aşure ve Lokma ikramında bulundu. Cuma namazına mütakip yapılan ikramlara İlçe kaymakamı Mustafa Masatlı, Belediye başkan Yardımcısı Enver Erdoğan, Emniyet Müdürü Ümit Güner ve sanayi esnafları katıldı.

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hayvan Hırsızları Yakalandı
Hayvan Hırsızları Yakalandı

Karacabey’den çaldıkları hayvanları, Mustafakemalpaşa’da satan hırsızlar yakalandı. Edinilen bilgiye göre, Karacabey’in Hotanlı Mahallesi’nde

MUSTAFAKEMALPAŞA MAĞARALARI PROJESİ
MUSTAFAKEMALPAŞA MAĞARALARI PROJESİ

  Türkiye’de ilk kez bir ilçe genelinde alan taraması yaparak gerçekleştirilen çalışmada rekor sayıda mağaraya ulaşıldı.  Haziran

“Yok Olmasın Geleceğimiz”
“Yok Olmasın Geleceğimiz”

Her Türlü Bağımlılığa Karşı “Yok Olmasın Geleceğimiz” isimli sosyal sorumluluk projesi kapsamında Bursa Bilim Teknoloji Merkezi gezisi

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz