Madeni Eşya ve Küçük Sanayiden Aşure ve Lokma ikramı

Ana Sayfa » Güncel » Madeni Eşya ve Küçük Sanayiden Aşure ve Lokma ikramı
Paylaş
Tarih : 12 Ekim 2017 - 5:55

Mustafakemalpaşa Madeni Eşya tarafından Perşembe günü saat 12:00 de Muharrem ayında binlerce vatandaşa Aşure ve Lokma ikramında bulunuldu.

Büyük ilgi gören etkinlikte, Adnan Menderes Meydanı’nda kurulan stantlarda bin civarında kişiye aşure ve lokma dağıtıldı.

Kurtulan yaptığı konuşmada “ Aşure, bolluk ve bereketin simgesidir. Milletimizin asırlardır sürdürdüğü bu geleneği halkımızla bu yılda paylaşıyoruz. Muharrem ayı ve Aşure Günü’nün; birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızın daha da pekişmesidir.” dedi.

Mustafakemalpaşa Madeni Eşya Odası Başkanı Önder Aydın ve yönetim kurulunun yaptığı etkinliğe Belediye Başkanı Sadi Kurtulan da katılarak, aşure servisini birlikte yaptılar. Vatandaşların Muharrem Ayı’nı kutladılar. 

Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Şeref Erdoğan ve yönetiminin yaptığı ikram Cuma günü Sanayi Camiinde Aşure ve Lokma ikramında bulundu. Cuma namazına mütakip yapılan ikramlara İlçe kaymakamı Mustafa Masatlı, Belediye başkan Yardımcısı Enver Erdoğan, Emniyet Müdürü Ümit Güner ve sanayi esnafları katıldı.

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Yunusemre izcileri okulda kamp yaptı
Yunusemre izcileri okulda kamp yaptı

Yunusemre ilkokulu izcileri, okul bahçesinde kurdukları çadırlarda hafta sonu kampını yaptılar.   Minik izciler, Mahmut ÖZDEMİR liderliğinde

Şehit ve gazi aileleri Mustafakemalpaşa’da buluştu
Şehit ve gazi aileleri Mustafakemalpaşa’da buluştu

  Mustafakemalpaşa ve Karacabeyli şehit aileleri ve gaziler, Bursa Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü öncülüğünde düzenlenen kahvaltıda

BİK Basın Mensuplarına Eğitim Semineri Verdi
BİK Basın Mensuplarına Eğitim Semineri Verdi

BİK- Basın İlan Kurumu’nun (BİK) görev alanında bulunan şehirlerde resmi ilan ve reklam yayınlayan gazetelerin temsilcilerine yönelik 9-10-11

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz