Gündem

Gündem Haberleri

Psikolojik Danışmanlık Merkezi Hizmete Girdi

12.05.2018 11:48

 

 

Okuduğu Psikoloji bölümünü 3 yılda birincilikle bitiren, 25 yıllık öğretmen Ali İhsan Kangal’ın kızı Emine Rümeysa Kangal, ilçeye bir psikolojik Danışmanlık merkezi açtı. Açılan merkezde IQ testinden bireysel seanslara kadar bir çok alanda hizmet veriliyor.

 

Hamzabey Mahallesi Bursa caddesi Öğretmenevi karşısındaki Varyeter Apartmanı A Blok’ta açtığı ERK Psikolojik Danışmanlık merkezinde, Çocuk, Ergen ve Yetişkin Danışmanlık hizmetleri veren Rümeysa Kangal, yaptığı açıklamada “2 ila 12 yaş arası çocuklara Oyun Terapisi uygulamaktayız. 6 ila 16 yaş arasına da Wisc-R Zeka Testi (IQ Testi) yapabiliyoruz.  Bireysel seans alabileceğiniz bazı durumlar; -  Anksiyete (kaygı) Bozuklukları, Takıntılar, Stres, Fobiler (hayvanlara, cisimlere ya da olaylara karşı olabilir), Öfke Kontrol Sorunları, Ağır Yaşam Olaylarından Kaynaklı Travmalar, Sosyal İlişki Sorunları, Aile İçi İletişim Sorunları, Yas, Boşanma, Kültürel Değişimler, Nedeni Belli Olmayan Fiziksel Rahatsızlıklar ve Duygusal Çöküntüler gibi birçok alanda vatandaşlarımıza yardımcı oluyoruz.  

Çocuklar ve ergenler için seans alabileceğiniz durumlar; Boşanma, Ayrılık Durumlarında Oluşan Sorunlar, İstismar, Yas, Dikkat Eksikliği, Dürtüsellik, Öfke Kontrol Sorunu, Anksiyete (kaygı), Özgüven Sorunları, Sosyal Beceri Problemleri, Kardeş Kıskançlığı, Sınır Koyma Problemi, Takıntılı Davranışlar, Nedeni Belirlenemeyen Fiziksel Sorunlar,  Öğrenme Güçlüğü konularında da çocuklarımıza yardımcı olmaya çalışıyoruz” dedi.

 

Bunları da Beğenebilirsiniz


ŞAMPİYON CİMBOM  “Gomis İftar Topunu Patlattı”

Öğrencilerden Unutulmaz Şiir Dinletisi

19 Mayıs Coşkusu İlçeyi Sardı

Dev yatırımlar Bir Bir yükseliyor

Baskındağlı Kardeşlerden İftar Yemeği

3'ncü sınıflara Yetenek Tarama Testi


Dev yatırımlar Bir Bir yükseliyor

Öğrencilerden Unutulmaz Şiir Dinletisi

19 Mayıs Coşkusu İlçeyi Sardı

ŞAMPİYON CİMBOM  “Gomis İftar Topunu Patlattı”