Gündem

Gündem Haberleri

Mustafa Esgin'den Gazetemize Ziyaret

12.06.2018 09:30

 

Ak Parti Milletvekili Adayı Mustafa Esgin gazetemizi ziyaret ederek, gazetemiz imtiyaz sahibi Ömürlü Aydın, Yazı İşleri Müdürü Hande Aydın ve gazete çalışanlarıyla bir araya geldi. Seçim çalışmaları kapsamında ilçeye gelen ve vatandaşların büyük teveccühü ile karşılanan Ak Parti Bursa 1'nci Bölge 2'nci sıra Milletvekili adayı Mustafa Esgin, geçtiğimiz Cumartesi günü gazetemizi ziyaret etti.

İlçenin Basın emekçileriyle bir araya gelmek istediğini dile getiren Esgin, “Basın mensubu olarak sizlerin görevi çok önemli, Vatandaşlarımızın doğru bilgilere ve haberlere ulaşması size bağlı. Bu anlamda işlerinizde kolaylıklar diliyorum” dedi. Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Kanar ve Belediye Başkanı Sadi Kurtulan'ın yanı sıra Parti yöneticileri ile birlikte gazetemize gelen Mustafa Esgin, seçim çalışmalarını hızla sürdürdüklerini ve bu doğrultuda gidip ziyaret ettikleri bölgelerde büyük ilgi ve sevgi ile karşılandıklarını dile getirdi. Esgin, “Vatandaşlarımızın bu ilgi ve sevgisi karşısında çok büyük mutluluk duyuyoruz. Mustafakemalpaşa'ya Bursa'ya ve Türkiye'ye hizmet etmek için

heyecan duyuyoruz. Son 15 yıldır, gerçekleştirilen tüm kötü senaryolara rağmen hızla gelişen, durmadan büyüyen bir Türkiye'nin bu istikrarının sürmesi tek arzumuz. Bakın geride kalan yıllarda Bütün Avrupa Birliği Ülkelerinin toplamından çok daha fazla istihdam alanı sağladık. Dünya'da son yıllarda 10 büyük mega proje gerçekleşti. Bu mega projelerin sadece 6'sını Türkiye gerçekleştirdi. Bu güçlü bir hükümet, güçlü bir Devlet ve Devlet adamıyla yapılabilecek bir iş. Gezip dolaştığımız vatandaşlarımızla bunları konuşuyoruz, anlatıyoruz. Türkiye'nin bu istikrarı sürsün istiyoruz. Bütün bu mücadelemiz, istikrar, büyüme, ferah bir Türkiye, Güçlü bir ekonomi için” dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz


Suuçtu'ya Gidemeyen Kalmasın

Ticaret Borsasının Tır Kantarı Faaliye Geçti

İlçe Emniyetinden Narkotik Uygulaması

STK'lardan Esgin'e destek

Mehmet Kanar'dan Kavşak ve Yol Müjdesi

Zekeriya Birkan'dan Gazetemize Ziyaret


İlçe Emniyetinden Narkotik Uygulaması

Suuçtu'ya Gidemeyen Kalmasın

Ticaret Borsasının Tır Kantarı Faaliye Geçti

STK'lardan Esgin'e destek

Mehmet Kanar'dan Kavşak ve Yol Müjdesi