Gündem

Gündem Haberleri

MHP İlçe Başkanı Algan Mehmet Azar’a Başarı Diledi

13.04.2018 09:20
MHP İlçe Başkanı Algan Mehmet Azar’a Başarı Diledi

 

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Nebih Algan, Mustafakemalpaşalı olan ve MHP Merkez Disiplin Kurulu üyeliğine seçilen Avukat Mehmet Azar’ı tebrik ederek, görevinde başarılar diledi.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin 18 Mart 2018 tarihinde yapılan Olağan Büyük Kurultayı’nda MHP Merkez Disiplin Kurulu üyeliğine seçilen Mustafakemalpaşalı hemşerimiz Avukat Mehmet Azar’ı  kutluyorum diyen İlçe Başkanı Nebih Algan, “İçimizden biri olan kardeşimize Merkez Disiplin Kurulu üyeliğinde başarılar diliyorum. İlçe Teşkilatı olarak her zaman kendisinin yanında olacağız. Ülkücü hareketimizde kendisinin de her daim yanımızda olacağından hiç şüphemiz yoktur” dedi.

Diğer yandan Devlet Bahçeli tarafından MHP Merkez Disiplin Kurulu  üyeliğine seçilen Av. Mehmet Azar, gerçekleştirilen genel kurultay ve ortaya çıkan genel tablo ile ilgili yazılı bir değerlendirmede bulundu. Azar, “’Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin teveccühleriyle zatımı Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyeliği görevi ile onurlandırarak yıllardır ülkücü hareketin bir neferi olarak hizmetten kaçınmadığım  bu kutlu davaya farklı bir yönden hizmet etme şansı tanıdı. Bu nişanı partimiz ve davamıza layık bir şekilde taşıyarak Cenab-ı Allah’ın izniyle Milliyetçi Hareketin şahlanışında  üzerime düşenin en iyisini yapacağım.’’ Dedi.

“MUSTAFAKEMALPAŞA’DA KUTLU YÜRÜYÜŞ HIZ KAZANACAK”

15 Nisan’da yapılacak olan Mustafakemalpaşa ilçe divan ve üye katılım toplantısı hakkında da  değerlendirmelerde bulunan Azar, ’Kurultaya gösterilen ilgi ve kurultayda hissedilen coşku  tüm Türk-İslam Coğrafyasında olduğu gibi ilçemizde de yankılanmış ve vücut bulmuştur. Bu da göstermektedir ki; milli bekanın teminatı olan Milliyetçi Hareket Partisi’ne destek ilçemizde de çığ gibi büyümektedir. 15 Nisan’da daha önce de gönül bağı ile aramızda olan ülküdaşlarımızın davamıza parti üyesi olarak katılımlarıyla birlikte Mustafakemalpaşa’daki   ülkücü hareket güç  kazanacaktır. Kutlu yürüyüşe destek vermek ve milli beka  ruhunu daha da güçlendirmek  isteyen gönüldaşlarımızı ve  tüm hemşehrilerimizi hafta sonu yapılacak  divan toplantımıza bekliyoruz” dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz


Telefon Dolandırıcılarına Suçüstü Yaptılar

“Şarbon Vakası Yok”

Uğur Böceği'nden 2 Bin Eserlik Dev Sergi

Belediye Projesine TANAP Desteği

Tema Gönüllülerinden Tarih Turu

Güvercin Sevgisi Sınırları Aştı


“Şarbon Vakası Yok”

Telefon Dolandırıcılarına Suçüstü Yaptılar

Güvercin Sevgisi Sınırları Aştı

Zihinsel Engelli Kadını Fuhuşa Zorladılar

Tema Gönüllülerinden Tarih Turu

Uğur Böceği'nden 2 Bin Eserlik Dev Sergi