Gündem

Gündem Haberleri

Lalaşahin ve Orta Mahalle İftarları

30.05.2018 10:34

 

 

Mustafakemalpaşa Belediyesi, 11 ayın sultanı Ramazan’ın bereketini mahallelere taşımaya devam ediyor.

Her yıl gerçekleştirilen geleneksel mahalle iftarlarıyla kardeşlik duygularına güç katan İlçe Belediyesi, son olarak Lalaşahin ve Orta Mahalle’de düzenlenen etkinlikte vatandaşları aynı sofra etrafında buluşturdu.

2 mahallede kurulan bin kişilik iftar sofrasında hep birlikte oruç açmanın feyzini yaşayan vatandaşlara Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, AK Parti Bursa 1. Bölge Milletvekili Adayı Sadettin Cangül ve AK Parti Teşkilatı da eşlik etti.

İftar öncesi vatandaşlarla selamlaşarak sohbet eden Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, 7'den 70'e tüm Mustafakemalpaşalıların 8 yıldır aralıksız süren mahalle iftarları ile Ramazan'ın manevi iklimini güçlü bir şekilde yaşadıklarını söyledi.

Başkan Kurtulan; “ İyi ki Ramazan var. Bu mübarek günlerde, medeniyetimizin köklerinden gelen paylaşma kültürünün sıcaklığını ve samimiyetini daha derinden hissediyoruz. Bu sofra etrafında sadece bir ekmeği değil birbirimizin sevgisini de paylaşıyoruz. Bizi millet yapan en büyük güç işte budur. Bu güzelliklerin ülkemizi kuşatmasını diliyorum” dedi.

AK Parti Bursa 1. Bölge Milletvekili Adayı Sadettin Cangül ise vatandaşların Ramazan ayını tebrik ederek; “ Birlik ve beraberliğimizi her geçen gün artırmak, ortak noktalarımızı, bizi bir arada tutan değerlerimizi çoğaltmak hepimizin amacıdır. Biz, biriz ve beraberiz. Hep birlikte Türkiye’yiz ” dedi.

 

 

 

 

 

Bunları da Beğenebilirsiniz


Suuçtu'ya Gidemeyen Kalmasın

Ticaret Borsasının Tır Kantarı Faaliye Geçti

İlçe Emniyetinden Narkotik Uygulaması

STK'lardan Esgin'e destek

Mehmet Kanar'dan Kavşak ve Yol Müjdesi

Zekeriya Birkan'dan Gazetemize Ziyaret


İlçe Emniyetinden Narkotik Uygulaması

Suuçtu'ya Gidemeyen Kalmasın

Ticaret Borsasının Tır Kantarı Faaliye Geçti

STK'lardan Esgin'e destek

Mehmet Kanar'dan Kavşak ve Yol Müjdesi