Gündem

Gündem Haberleri

Esgin’e Vatandaşlardan Büyük İlgi

04.06.2018 17:24

Yaklaşan 24 Haziran seçimleri öncesi İlçeye adeta akın eden Ak Parti Milletvekili Adayları İlçe halkının büyük ilgisiyle karşılaşırken, İlçeye sık sık gelen Mustafa Esgin’e gösterilen ilgi ise dikkat çekiyor.

24 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinde sayılı günler kala, Ak Parti Bursa Milletvekili adayları ilçedeki çalışmalarına hız verdi. Yürütlen Seçim Kampanyaları kapsamında dur durak bilmeyen İlçe Başkanı Mehmet Kanar, ilçedeki çalışmaları hızlandırırken, İlçeye gelerek Esnaf ve Vatandaşlarla buluşan Milletvekili Adayları da, İlçe halkının büyük ilgisi ile karşılaşıyor. Özellikle adaylığının açıklandığı ilk saatlerde ilçeye gelerek burada bir mahalle iftarına katılan Ak Parti Bursa Milletvekili 1’nci Bölge 2’nci sıra adayı Dr. Mustafa Esgin’e gösterilen ayrı ilgi de dikkat çekiyor.

“KARŞILIKLI SEVGİ SÖZ KONUSU”

Geçtiğimiz günlerde ilçeye tekrar gelerek esnaf ve vatandaşlarla buluşan Dr. Esgin, gördüğü büyük ilgiden çok memnun olduğunu dile getirdi. Yaşlısından gencine kadar bir çok kesim tarafından ilgi gösterilen Mustafa Esgin, “Aile yapısı itibari ile Mustafakemalpaşa benim için çok başka bir yerde. Buradaki halkımızla da çok güzel bir diyalogumuz var.  Burada şahsıma karşı da karşılıklı sevgi söz konusu, İlçe Başkanımız Mehmet Kanar’ın programları dahilinde buraya sık sık gelip, halkımızla buluşmayı, onlarla hasbihal etmeyi sürdüreceğim. Mustafakemalpaşa her şeyin en iyisini hak eden bir ilçe. Ekonomik yapısından tutun, son yıllarda kabuğunu kıran ve Bursa’da kendine önemli bir yer etmiş bu ilçemize en iyi hizmeti getirmek bizim boynumuzun borcdur. Bu anlamda Ak Parti İlçe Teşkilatımıza, Belediye Başkanımız Sadi Kurtulan’a İlçe Başkanımız Mehmet Kanar’a ve partimizi tüm ilçe kademelerine teşekkür ediyorum. Mustafakemalpaşa halkına da bana gösterdikleri bu yakın ilgiden dolayı şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz


Uyuşturucu Ticaretine Bir Darbe Daha

Merhum Başkanlar Mezarı Başında Anıldı

Madeni Eşya Odasından Mesleki Yeterlilik Çalıştayı

Şehitlerimiz İçin Mevlid-i Şerif Okutuldu

Kan Bağışı Kampanyası Başladı

Emniyet Zehir Tacirlerine Göz Açtırmıyor


Uyuşturucu Ticaretine Bir Darbe Daha

Merhum Başkanlar Mezarı Başında Anıldı

Madeni Eşya Odasından Mesleki Yeterlilik Çalıştayı

Şehitlerimiz İçin Mevlid-i Şerif Okutuldu

Kan Bağışı Kampanyası Başladı

Emniyet Zehir Tacirlerine Göz Açtırmıyor