2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI KARNE TÖRENİ

Ana Sayfa » Güncel » 2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI KARNE TÖRENİ
Paylaş
Tarih : 12 Haziran 2017 - 6:08

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı yılsonu kapanış ve karne töreni Mustafakemalpaşa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde yapıldı.

Tören İlçe Kaymakamı Mustafa Masatlı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe, Şube Müdürü Mehmet Işık, Şube Müdürü Zafer Göllü, öğretmenler, veliler ve öğrencilerin katılımıyla Mustafakemalpaşa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi salonunda gerçekleştirildi.

Törenin açılış konuşması okul müdürü Nurcan Taltekin tarafından yapılmıştır. Sonra konuşmalarını yapmak üzere kürsüye İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe gelmiştir. Milli Eğitim Müdürü konuşmalarını üç bölüme ayırarak öğrencilere, velilere ve eğitim çalışanlarına hitap etmiştir. 

Öğrencilere hitaben milli eğitim müdürü öne çıkan ilgi, istidat ve yetenekleri doğrultusunda sosyal, kültürel ve sportif aktivitelere katılmaları ve özellikle de kitaptan uzak kalmamaları konusunda tavsiyede bulunmuştur.

Son olarak İdareci ve öğretmenlere seslenen Milli Eğitim Müdürü özverili çalışmaları sayesinde sorunsuz geçen bir eğitim öğretim yılı için onlara teşekkür etmiştir.

Törende İlçe Kaymakamı Mustafa Masatlı da bir konuşma yapmıştır. Konuşmalarında Kaymakam Mustafa Masatlı öğrencilere tatil tavsiyelerinde bulunurken özellikle 3T’den uzak durmalarını tavsiye etmiştir.

Kaymakam Mustafa Masatlı 3T’den kastım Televizyon, Telefon ve Tablettir dedi ve bunların yerine kitap okumayı, dinlenmeyi, sosyal, kültürel ve sportif etkinliklere zaman ayırmaları tavsiyesinde bulunmuştur.

Yapılan konuşmaların ardından ödül törenine geçilmiştir.

 “Kitap Kurdu” kitap okuma yarışmasında derece yapan öğrencilere madalyaları Şube Müdürü Zafer Göllü,

Mangala turnuvasında derece yapan öğrencilere plaketleri okul müdürü Nurcan Taltekin,

Okul 3.lerine plaketleri Şube Müdürü Mehmet Işık,

Okul 2.lerine plaketleri Milli Eğitim Müdür Mustafa Efe,

ve okul birincilerinin plaketleri Kaymakam Mustafa Masatlı tarafından verilmiştir.

Tören ödül alan tüm öğrencilerinde katıldığı toplu fotoğraf çekimiyle sona ermiştir.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

İlçe Emniyetinin Dere ve Yeni Dere Mahalle İftarı
İlçe Emniyetinin Dere ve Yeni Dere Mahalle İftarı

Mustafakemalpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü ile birlikte Dere Mahalle ve Yeni dere Mahalle sakinleri Söğütcam Has Bahçede iftar yemeğinde bir

TANAP SOSYAL VE ÇEVRESEL YATIRIM PROGRAMLARI TOPLANTISI
TANAP SOSYAL VE ÇEVRESEL YATIRIM PROGRAMLARI TOPLANTISI

  Trans-Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı Projesi (TANAP), Azerbaycan doğal gazını Türkiye ve Avrupa’ya taşıyacak bir doğal gaz boru hattı

İşitme Engelliler İçin Çekilen Klip Büyük İlgi Gördü
İşitme Engelliler İçin Çekilen Klip Büyük İlgi Gördü

Engelliler haftasında, farkındalık yaratmak amacıyla Mustafakemalpaşa Kaymakamlığınca EL-ELE ENGELSİZ HAYAT 2 Projesi kapsamında Mustafakemalpaşa

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz